Ana sayfa » Evde ceviz kırarak para kazanma
Genel

Evde ceviz kırarak para kazanma

ceviz kırma

Evde ceviz kırma işi

Evlere ek iş olarak son zamanlar da birçok iş imkanı sunulmaktadır. Bu imkanlar arasında genel de yiyeceklerin paketlenmesi en önde gelen ek işler olmaktadır. Yiyeceklerin paketlenerek satıldığını düşünür isek bunun yapılması için firmalar boş zamanları olan çalışanlar aramaktadır. Aslında hayatımızın bu tür koşturmasında genel de boş zamanları olan kişiler ev hanımları olmaktadır. ev hanımlarına özel gündelik ve ya haftalık ek iş fırsatları da bu yüzden oldukça çoktur.

Sizlere evde ceviz kırma işinden bahsedelim. Evinizde eğer ki boş vaktiniz var ise ya da ev hanımı iseniz ceviz kırarak para kazanabilirsiniz. Nasıl kazanacağım diye düşünmeye başlamadan evvel sizlere cevizlerin neden kırıldığı hakkında bilgi verelim. Bildiğiniz gibi cevizler tüketilebilir ürünler arasında yer almaktadır. Cevizlerin tüketilebilir ürünler arasında yer almasından dolayı sürekli olarak tezgahta satılmayı bekleyen ürün kategorisinde değerlendirilebilir. Ceviz normal olarak yenilebildiği gibi bazı yemeklere de tat vermek amacıyla kullanılmaktadır. Örnek olarak baklavanın arasına koyulan cevizler bütün halde değil de kırılmış ve dövülmüş olarak konulmaktadır. Bundan dolayı da cevizlerin baklavanın içine konulmadan evvel kırılmış ve dövülmüş biçimde olması gerekmektedir. Artık bu işi baklavacıların hazır halde alarak yaptığını düşünür isek size sadece bütün halde gelen cevizleri kırmak kalmaktadır. Cevizlerin nasıl kırılacağı ve ya ne ile kırılacağını size bu işi alacağınız firma söyleyecektir. Bazı firmalar cevizi kırıldıktan sonra bütün halinde isteyeceği gibi bazı firmalar ise cevizin daha ince parçalara ayrılmış halde paketlenmesini de isteyebilir. Cevizi bütün halde kabuğundan çıkarmak oldukça güç olacağı için size ceviz kırma aleti verilerek onları daha küçük parçalara ayırmanız istenecektir. Sizler de bu isteği zamanında yaparak para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok cevizi gün için de kırar iseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Şu Yazımızada göz atın  Evde Pipet Paketleyerek Para Kazanma

Bu işi veren firmalar genel de kilogram başına ücret ödemektedir. Sizlerin kırdığı cevizi tartarak ve ya kırılmadan önce bu işlemi yaparak bir ücret belirlenecektir. Bu ücret belirlendikten sonra sizler de kıracağınız cevizlerden ne kadar para kazanacağını bileceksiniz.

Bunun gibi daha fazla şey edinin

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

admin

4 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Daha fazla iş ilanından haberdar olmak
istermisiniz?

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti..