Ana sayfa » Evde tığ paketleme işi ile ek gelir
Genel

Evde tığ paketleme işi ile ek gelir

Evde tığ paketleme işi pek çok ev hanımının terapi olarak değerlendirdiği konulardan biridir. Çoğu ev hanımı bu tarz işleri vakit geçirmek ya da hobi olsun düşüncesi ile yapmaktadır. Peki evde boş zamanlarınızı maddiyata dönüştürebileceğinizi biliyor musunuz? Evde tığ paketleme işi hem eğlenceli hem de size ek gelir sağlayacak işlerden biridir. Ev hanımları gün boyunca evde yorulup stresli bir süreci yaşayabilmektedirler. Boş kalan zamanlarınızda bu işi yapabilirsiniz ve aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Bu tarz işleri yapan pek çok ev hanımı bulunmaktadır. Hem keyif vericidir bu tarz işler hem de ek gelir sağladığı için bütçeyi rahatlatan durumlardan biridir. Bu tarz işler ile ilgili ev de çalışma olanağı sağlayan pek çok firma bulunmaktadır.

evde tığ paketleme işi
evde tığ paketleme işi

 Evde tığ paketleme işi yapabilmenin püf noktaları nelerdir?

Öncelikle doğru bir firma ile bağlantı halinde olmanız önemlidir. Çalışacağınız firma size yapacağınız iş konusunda detaylı bilgilendirmeyi yapacaktır. Ev hanımları tığ konusunda yabancılık çekmeyeceklerdir. Çünkü ev hanımları evde örgü örme işleri konusunda (dantel, oya gibi) profesyonel olacak kadar iyi çalışmalara imza atabilmektedirler. Bu nedenledir ki evde tığ paketleme işi konusunda yabancılık çekmeden yapacakları işi çok kolay kavrayacaklardır. Tığların nasıl yerleştirileceği konusunda size yeterli bilgi uygulamalı olarak birebir verilecek ya da size resimli dosyalar ile anlatılacaktır. Gerisi tamamen sizin el becerinize kalan bir çalışma sitemi olacaktır. Tığ paketleme işini seri halde yapabilmek gerekliliği size anlatılacaktır. Bu durum çalıştığınız firmanın ne kadar ürünü piyasaya sürmesi ile doğru orantılı bir durumdur.

Ek iş olarak evde tığ paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde tığ paketleme işi ile ev bütçenizi rahatlatacak rakamlar kazanabilmeniz mümkündür. Bu tam anlamı ile sizin ne kadar süre çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Siz ne kadar paketleme işi yaparsanız o değerde bütçenize maddi bir eklenti olacaktır. Ayrıca tığ paketleme işi son derece kolay ve ivedilikle yapabileceğiniz ek gelir kazandıracak işlerdendir. Ne kadar ek gelir elde edebileceğinizi tamamen siz belirleyebilirsiniz. Tığ paketleme işini hobi olarak gördüğünüzde daha çok miktarda paketleme yapabilirsiniz.

Şu Yazımızada göz atın  Engelliler İçin Evde Ek İş İmkanları

Evde telefon kılıfı süzleme işi yaparak ek gelir imkanı yazımızda da telefon kılıfı süsleyerek nasıl evinize ek gelir sağlarsınız onu anlattık. Okumanız dileğiyle ..

Bunun gibi daha fazla şey edinin

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

admin

7 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

  • İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Tığ paketleme işini günde 5-6 saatimi ayırarak rahatlıkla yapabilirim.Ekibim de var.Ihtiyacim olduğu için bu işi istiyorum.Lutfen dönüş yapın.

  • Merhaba. istanbul Umraniye de ikamet ediyorum.Evde tığ paketleme işini itina ile yapabilirim. Evde 3 kisiyiz. Ihtiyacim var. Diger paketleme islerinizide yapabilirim.Ilgilenirseniz sevinirim. Saygılarımla

  • üniversite öğrencisiyim boş zamanlarımı degerlendirmek için tığ paketleme işini istiyorum dönüş yaparsanız memnun olurum.

  • Daha onceden calisiyordum bebegimden dolayi evdeyim bol vaktim var bu isede ihtiyacim var elim yatkindir lutfen cevap

  • Ümraniye atakentte oturuyorum tığ paketleme işi istiyorum elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim

Daha fazla iş ilanından haberdar olmak
istermisiniz?

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti..